• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/enginkirec/
  • https://twitter.com/enginkirec

Engin Kireç

Bireysel Gelişim,Danışmanlık ve Eğitim

                                                                                           Bireysel Gelişim,Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri
Değişim
Değişim kaçınılmazdır. Birey için değişim ölüm denen kesin ve toptan değişimle son bulur. Hayat için ise değişim, sonsuza dek süren bir döngüdür.Gelişim seçime tabidir. Gelişmeyi seçebiliriz. Gelişimi, zaten engellenemez olan değişimi yöneterek başarırız.Gelişme seçeneklerimizin çoğalması demektir. Gelişme var oluşun işleyişini daha derin düzeyde fark etmek demektir.
Yaşam
Yaşam tesadüflerle oluşmaz, her yaşadığımız şeyin bir oluşum şekli ve akışı vardır. Yaşam'da başarı da başarısızlık ta tesadüfi olmaz. Mutlu olmak, sağlıklı olmak bir strateji ve sürekli gelişim ve değişim gerektirir.
Bireysel Gelişim
Yaşadığınız sorunları bastırmak, kaçmak veya hastalanmak yerine, birlikte konuşup paylaşmak, duygu ve düşüncelerinizi ışığa çıkarmak, acılarınızı dönüştürebilmeniz için onlarla yüzleşebilme gücünüzü ve cesaretinizi kazanmanızda karanlığın içindeki ışığı keşfetme yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? İletişim Bilgilerinizi bize bırakın sizi arayalım.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Facebook-Twitter
HİPNOZ SEANSLARI

İletişim

Yaşamınızda değişimler yaratmak, hedeflerinize ulaşmak, kendinizi sınırlayan inançlarınızdan özgürleşerek doyum, denge ve sağlıklı bir hayat yaşamak için Bireysel Gelişim Profesyoneli Engin KİREÇ’ile Harika Yönlerinizi Keşfetmek desteği alabilirsiniz.

Randevu için:İletişim bilgilerinizi bize bırakın sizi arayalım.


Mail  :info@enginkirec.com
web :www.enginkirec.com 


Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret110375
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.670513.7253
Euro15.443915.5058
BİREYSEL SEANSLAR