• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/enginkirec/
  • https://twitter.com/enginkirec

                                                                                       Aile ve Çift Danışmanı,Eğitim,Bireysel Gelişim
Değişim
Değişim kaçınılmazdır. Birey için değişim ölüm denen kesin ve toptan değişimle son bulur. Hayat için ise değişim, sonsuza dek süren bir döngüdür.Gelişim seçime tabidir. Gelişmeyi seçebiliriz. Gelişimi, zaten engellenemez olan değişimi yöneterek başarırız.Gelişme seçeneklerimizin çoğalması demektir. Gelişme var oluşun işleyişini daha derin düzeyde fark etmek demektir.
Yaşam
Yaşam tesadüflerle oluşmaz, her yaşadığımız şeyin bir oluşum şekli ve akışı vardır. Yaşam'da başarı da başarısızlık ta tesadüfi olmaz. Mutlu olmak, sağlıklı olmak bir strateji ve sürekli gelişim ve değişim gerektirir.
Bireysel Gelişim
Yaşadığınız sorunları bastırmak, kaçmak veya hastalanmak yerine, birlikte konuşup paylaşmak, duygu ve düşüncelerinizi ışığa çıkarmak, acılarınızı dönüştürebilmeniz için onlarla yüzleşebilme gücünüzü ve cesaretinizi kazanmanızda karanlığın içindeki ışığı keşfetme yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? İletişim Bilgilerinizi bize bırakın sizi arayalım.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Facebook-Twitter
HİPNOZ SEANSLARI

Hakkımızda

 

Engin Kireç 1966 Yılında Eskişehir de doğdu. Bireysel gelişim eğitimleri Aile Danışmanlığı (Türk Hava Kurumu Üniversitesi), Psikoloji, Psikolojik Rahatsızlıklar, Genel Psikoloji, Kişilik Psikolojisi, bireysel gelişim, Bilişsel Davranış Terapi, Eğitimci, hipnoz, Nlp.

Psikoloji mezunudur. Lisans eğitimini tamamlayarak Yüksek Lisansını Klinik Psikoloji olarak yapmıştır. Doktora eğitimini Klinik Psikoloji alanında '' Hayatımızda Reddedilmenin Psikolojik ve Travmatik Etkilerinin İncelenmesi'' üzerine tezini tamamlayarak Doktora' sını tamamlamıştır.

Engin Kireç etkili iletişim, motivasyon, takım çalışmaları, şikayet yönetimleri, Liderlik, Aile ve Gelişim üzerine eğitimler ve seminerler vermiştir. Ayrıca kurumsal bir eğitim firmasında uzun bir süre mentörlük ve eğitmenlik yapmıştır.

‘’Anne Baba Arasındaki Çocuk’’ ve ‘‘Değişen Dünya ve Biz’’ adı altında seminerleri bulunmaktadır. Bireylerin yaşamları ile ilgili tüm süreçlerine, kendi ruhsal süreçlerine, kendi cevaplarına cesaretlendirerek motivasyon ile birlikte değişim yaşamalarını sağlamak için Bireysel Gelişim çalışmaları yapmaktadır.

Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam51
Toplam Ziyaret159656
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.981133.1133
Euro35.899936.0438
BİREYSEL SEANSLAR