• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/enginkirec/
  • https://twitter.com/enginkirec

Engin Kireç

Bireysel Gelişim,Danışmanlık ve Eğitim

                                                                                           Bireysel Gelişim,Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri
Değişim
Değişim kaçınılmazdır. Birey için değişim ölüm denen kesin ve toptan değişimle son bulur. Hayat için ise değişim, sonsuza dek süren bir döngüdür.Gelişim seçime tabidir. Gelişmeyi seçebiliriz. Gelişimi, zaten engellenemez olan değişimi yöneterek başarırız.Gelişme seçeneklerimizin çoğalması demektir. Gelişme var oluşun işleyişini daha derin düzeyde fark etmek demektir.
Yaşam
Yaşam tesadüflerle oluşmaz, her yaşadığımız şeyin bir oluşum şekli ve akışı vardır. Yaşam'da başarı da başarısızlık ta tesadüfi olmaz. Mutlu olmak, sağlıklı olmak bir strateji ve sürekli gelişim ve değişim gerektirir.
Bireysel Gelişim
Yaşadığınız sorunları bastırmak, kaçmak veya hastalanmak yerine, birlikte konuşup paylaşmak, duygu ve düşüncelerinizi ışığa çıkarmak, acılarınızı dönüştürebilmeniz için onlarla yüzleşebilme gücünüzü ve cesaretinizi kazanmanızda karanlığın içindeki ışığı keşfetme yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? İletişim Bilgilerinizi bize bırakın sizi arayalım.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Facebook-Twitter
HİPNOZ SEANSLARI

Hakkımızda

Engin Kireç 1966 Yılında Eskişehir de doğdu. Eğitimlerini tamamladıktan sonra tekstil piyasasında hayatına başladı.

Bireysel gelişim eğitimlerine Psikoloji,Psikolojik Rahatsızlıklar,Genel Psikoloji,Kişilik Psikolojisi,Bireysel Gelişim,BDT,Eğitimci,Nöro Linguistik Programlama,Hipnoz olarak devam etmektedir.Psikoloji Lisans mezunudur.Yüksek Lisans Klinik Psikoloji okumaktadır.

Engin Kireç etkili iletişim, motivasyon,takım çalışmaları, şikayet yönetimleri,Liderlik, Nlp,koçluk üzerine eğitimler ve seminerler vermiştir.Ayrıca kurumsal bir eğitim firmasında uzun bir süre mentörlük yapmıştır.

‘’Anne Baba Arasındaki Çocuk’’ ve ‘‘Değişen Dünya ve Biz’’ adı altında seminerleri bulunmaktadır. Bireylerin yaşamları ile ilgili tüm süreçlerine, kendi ruhsal süreçlerine, kendi cevaplarına cesaretlendirerek motivasyon ile birlikte değişim yaşamalarını sağlamak için İstanbul'da Bireysel Gelişim çalışmaları yapmaktadır.

Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam35
Toplam Ziyaret95798
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.36577.3952
Euro8.93578.9715
BİREYSEL SEANSLAR