• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/enginkirec/
  • https://twitter.com/enginkirec

Engin Kireç

Bireysel Gelişim,Danışmanlık ve Eğitim

                                                                                           Bireysel Gelişim,Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri
Gelişim
Değişim kaçınılmazdır. Birey için değişim ölüm denen kesin ve toptan değişimle son bulur. Hayat için ise değişim, sonsuza dek süren bir döngüdür.Gelişim seçime tabidir. Gelişmeyi seçebiliriz. Gelişimi, zaten engellenemez olan değişimi yöneterek başarırız.Gelişme seçeneklerimizin çoğalması demektir. Gelişme var oluşun işleyişini daha derin düzeyde fark etmek demektir.
Bireysel Gelişim
Yaşam tesadüflerle oluşmaz, her yaşadığımız şeyin bir oluşum şekli ve akışı vardır. Yaşam'da başarı da başarısızlık ta tesadüfi olmaz. Mutlu olmak, sağlıklı olmak bir strateji ve sürekli gelişim ve değişim gerektirir.
Duygu ve Paylaşım
Yaşadığınız sorunları bastırmak, kaçmak veya hastalanmak yerine, birlikte konuşup paylaşmak, duygu ve düşüncelerinizi ışığa çıkarmak, acılarınızı dönüştürebilmeniz için onlarla yüzleşebilme gücünüzü ve cesaretinizi kazanmanızda karanlığın içindeki ışığı keşfetme yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? İletişim Bilgilerinizi bize bırakın sizi arayalım.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Facebook-Twitter
HİPNOZ SEANSLARI

Hakkımızda

Engin Kireç 1966 Yılında Eskişehir de doğdu. Eğitimlerini tamamladıktan sonra tekstil piyasasında hayatına başladı.

Bireysel gelişim eğitimlerine Psikoloji,BDT,Eğitimci,Nöro Linguistik Programlama,Hipnoz olarak devam etmektedir.Halen Özel bir Üniversite'de  Psikoloji okumaktadır.

Engin Kireç etkili iletişim, motivasyon,takım çalışmaları, şikayet yönetimleri,Liderlik, Nlp,koçluk üzerine eğitimler ve seminerler vermiştir.Ayrıca kurumsal bir eğitim firmasında uzun bir süre mentörlük yapmıştır. ‘’Anne Baba Arasındaki Çocuk’’ ve ‘‘Değişen Dünya ve Biz’’ adı altında seminerleri bulunmaktadır.

Bireylerin yaşamları ile ilgili tüm süreçlerine, kendi ruhsal süreçlerine, kendi cevaplarına cesaretlendirerek motivasyon ile birlikte değişim yaşamalarını sağlamak için Bireysel Gelişim Profesyonelliği yapmaktadır.

Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 13° 8°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret72004
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.64185.6644
Euro6.38136.4069
BİREYSEL SEANSLAR