• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/enginkirec/
  • https://twitter.com/enginkirec

Engin Kireç

Bireysel Gelişim,Danışmanlık ve Eğitim

                                                                                           Bireysel Gelişim,Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri
Değişim
Değişim kaçınılmazdır. Birey için değişim ölüm denen kesin ve toptan değişimle son bulur. Hayat için ise değişim, sonsuza dek süren bir döngüdür.Gelişim seçime tabidir. Gelişmeyi seçebiliriz. Gelişimi, zaten engellenemez olan değişimi yöneterek başarırız.Gelişme seçeneklerimizin çoğalması demektir. Gelişme var oluşun işleyişini daha derin düzeyde fark etmek demektir.
Yaşam
Yaşam tesadüflerle oluşmaz, her yaşadığımız şeyin bir oluşum şekli ve akışı vardır. Yaşam'da başarı da başarısızlık ta tesadüfi olmaz. Mutlu olmak, sağlıklı olmak bir strateji ve sürekli gelişim ve değişim gerektirir.
Bireysel Gelişim
Yaşadığınız sorunları bastırmak, kaçmak veya hastalanmak yerine, birlikte konuşup paylaşmak, duygu ve düşüncelerinizi ışığa çıkarmak, acılarınızı dönüştürebilmeniz için onlarla yüzleşebilme gücünüzü ve cesaretinizi kazanmanızda karanlığın içindeki ışığı keşfetme yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? İletişim Bilgilerinizi bize bırakın sizi arayalım.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Facebook-Twitter
HİPNOZ SEANSLARI

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

vasfiye uslusoy (05/08/2013 19:12)
Konu : MİNNETTARIM
Mesaj : Çok değerli yaşam koçum Engin…

Sana bunları yazmayı tüm içtenliğimle istedim.az da olsa minnettarlığımı anlatabileceğimi düşünüyorum.hissettiklerim bu yazacaklarıma sığmaz. Yaşamak gerek kelimeler yatersiz.
40 yaşımda seninle tanışmak hayatımın dönüm noktası oldu . Kıymetli dostum , hayatımın bu zamanına kadar bilmeden yaşadığım değerlerimi bana tanıştırdın. Şimdi değerlerimin farkında olarak yaşayınca muhteşem hissediyorum. Öyle güzel değerlerim var ki ,hayatımın anlamını güzelliğini buldum. Yalnızlıktan korkan ben , yalnız kalmayı bekler hale geldim. Her seferinde başka ne fark edebilirim adına… başkaları için yaşadığım ömre yanıyorken,i hayatımda düşünebileceğim her şeye yeniden başladım. Düşünmem, uyumam, yemek yemem, sinirlenmemem ,eğitimim bunun gibi pek çok şey…
öğrenmenin gelişmenin yaşı olmadığını fark ettim. Sayende hayatıma düzen ve güzellik geldi.kendime ait hedefler edindim.sağlıklı yaşamanın huzuruna erdim.ani iniş ve çıkışları attım üstümden,tüm dünya ile anlaşıyor gibi hissediyorum.kendime ait bir hayatım var. Öyle güzel dostlarım varki bazen ben bile inanamıyorum.. çocuklarımla aramdaki ilişki
yumuşacık çok anlamlı.
Seninle başladığımız yolculuktan bu yana ne istediğimi bilir olmaktan çok mutluyum.
Hayatımın seyri değişti güzel sonuçlar alıyorum . her anımın dolu dolu geçmesi ayrı bir güzellik ve lezzet katıyor. Açıkçası çok mutluyum….

Allah herkese bana ihsan ettiği gibi doğru bir yaşam koçu ihsan etsin.
Sonsuz sevgi ve saygılarımla her şey gönlünce
BEGÜM DOĞAN (05/08/2013 18:42)
Konu : BEN
Mesaj : MERHABA; 29 yaşındayım.Güzel garantili bir işim ve bana göre harika bir ailem var.Bu yaşıma kadar ne istediğimi ,hayattan ne beklediğimi hedeflerimi düşünmemiştim.Yıllarca hatalar yapmış ve bu yaptığım hataların neticesinde bunların benden de kaynaklı olduğunu görememiş,farketmemiştim.Artık rahatsız oluyordum.Sağlıklı bir birey gibi kendimi görmüş buna inandırmıştım.Kendimi eksiksiz,kusursuz devamlı suçlayıcı,öfkeli nefret dolu bir insan haline getirmiştim.Tüm bunların ne yazıkki farkında değildim.O kadar kendime güvensizdim ki Engin Bey'e attığım mailin bile bana cevabı gelmiyeceğini düşünüyordum.Ancak değişmekte çok kararlıydım.Çünkü giderek daha kötüye gidiyordum.Yaşadıklarım kendimi değersiz,güvensiz bir insan haline getirmişti.Engin Bey'le tam 3 ay boyunca ciddi anlamda çalıştık.Ve başardık.Şimdi gözüme inen o kara perdeyi kaldırdım,güneşe ışıl ışıl gözlerle umut dolu bakıyorum.Herşeyin farkındayım.Değişmemde bana yardımcı olan Sevgili Yaşam Koçum ENGİN KİREÇ sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Saygılar
NURAY (11/12/2012 15:36)
Konu : oğlum
Mesaj : merhaba. benim sizden yardım almam yada yol gösterirseniz yardımcı olursanı çok sevinirim. .14 yaşında oğlum var sıkıntımız ders çalışmaması hedefinin olmaması bizi çok korkutuyor nasıl yardım alabilirim amaçsız büyümesi zorla ders çalışması acaba küçükken çok koruyuculu şekilde büyütmemizemi bağlı yoksa başka nedenlerde olabilirmi butür çocuklarla nasıl bir ilişki nasıl bir yönlendirme yapabiliriz.yazılarınızıda çok zevkle okuyorum ağzınıza sağlık .ama uyğulaması çok zor. yardımcı olursanız çok sevinirim tş ederim.
"Merhaba Nuray hanım;İletişim bilgilerinizi bırakın sizi arayalım..Yaşam Koçu E ngin Kireç"
Editör Notu
KADRİ HOŞGÖR (23/08/2012 11:57)
Konu : TEBRİK
Mesaj : WEB SAYFAN ÇOK GÜZEL OLMUŞ, SENİ TEBRİK EDİYORUM.
"Çok teşekkür ederim kadri sağ ol beğendiğine sevindim."
Editör Notu
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam38
Toplam Ziyaret94343
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.39337.4229
Euro8.99819.0341
BİREYSEL SEANSLAR