• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/enginkirec/
  • https://twitter.com/enginkirec

                                                                                       Aile ve Çift Danışmanı,Eğitim,Bireysel Gelişim
Değişim
Değişim kaçınılmazdır. Birey için değişim ölüm denen kesin ve toptan değişimle son bulur. Hayat için ise değişim, sonsuza dek süren bir döngüdür.Gelişim seçime tabidir. Gelişmeyi seçebiliriz. Gelişimi, zaten engellenemez olan değişimi yöneterek başarırız.Gelişme seçeneklerimizin çoğalması demektir. Gelişme var oluşun işleyişini daha derin düzeyde fark etmek demektir.
Yaşam
Yaşam tesadüflerle oluşmaz, her yaşadığımız şeyin bir oluşum şekli ve akışı vardır. Yaşam'da başarı da başarısızlık ta tesadüfi olmaz. Mutlu olmak, sağlıklı olmak bir strateji ve sürekli gelişim ve değişim gerektirir.
Bireysel Gelişim
Yaşadığınız sorunları bastırmak, kaçmak veya hastalanmak yerine, birlikte konuşup paylaşmak, duygu ve düşüncelerinizi ışığa çıkarmak, acılarınızı dönüştürebilmeniz için onlarla yüzleşebilme gücünüzü ve cesaretinizi kazanmanızda karanlığın içindeki ışığı keşfetme yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? İletişim Bilgilerinizi bize bırakın sizi arayalım.
KENDİNE GÜVEN İÇİN KAZANILMASI GEREKEN ALTI ÖZELLİK
4.Kendini olduğu gibi ifade edebilmek:Her ne isek öyle olmak ve öyle yaşama cesaretini gösterebilmek.Kendi değerimizin farkındalığı ile sosyal anlamda insanlara saygılı olmak ve kendimizi toplumda ifade etmeye istekli olmak.

5.Amaçlı yaşamak:Kısa ve uzun dönemli hedeflerimizin olması ve onlara ulaşabilmek için çabalayabilmek,bunun için plan yapabilmek,davranışlarımızı kararlarımız ve isteklerimiz doğrultusunda organize edebilmek,yaşadıklarımızdan bir şeyler öğrenebilmek.

6.Kişisel bütünlük:Bildiklerimizle ve inandıklarımızla uyum içinde yaşamak,bunları açıkça ifade edebilmek ve sorumluluklarımızı yerine getirmek.
  
1710 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret121908
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.594118.6686
Euro19.353519.4310
BİREYSEL SEANSLAR