• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/enginkirec/
  • https://twitter.com/enginkirec

                                                                                       Aile ve Çift Danışmanı,Eğitim,Bireysel Gelişim
Değişim
Değişim kaçınılmazdır. Birey için değişim ölüm denen kesin ve toptan değişimle son bulur. Hayat için ise değişim, sonsuza dek süren bir döngüdür.Gelişim seçime tabidir. Gelişmeyi seçebiliriz. Gelişimi, zaten engellenemez olan değişimi yöneterek başarırız.Gelişme seçeneklerimizin çoğalması demektir. Gelişme var oluşun işleyişini daha derin düzeyde fark etmek demektir.
Yaşam
Yaşam tesadüflerle oluşmaz, her yaşadığımız şeyin bir oluşum şekli ve akışı vardır. Yaşam'da başarı da başarısızlık ta tesadüfi olmaz. Mutlu olmak, sağlıklı olmak bir strateji ve sürekli gelişim ve değişim gerektirir.
Bireysel Gelişim
Yaşadığınız sorunları bastırmak, kaçmak veya hastalanmak yerine, birlikte konuşup paylaşmak, duygu ve düşüncelerinizi ışığa çıkarmak, acılarınızı dönüştürebilmeniz için onlarla yüzleşebilme gücünüzü ve cesaretinizi kazanmanızda karanlığın içindeki ışığı keşfetme yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? İletişim Bilgilerinizi bize bırakın sizi arayalım.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Facebook-Twitter
HİPNOZ SEANSLARI

Anasayfa

Günümüzde, özellikle tıbbın ve dolayısıyla ilacın yararlı olamadığı çoğu durumda hipnoz, insanlığa yardımcı olmaktadır. Hipnozun bütün dünyada analjezik, anestezik ve psikolojik tedavide kullanıldığı bilinmektedir. Örneğin, psikojen kökenli ağrılarda, allerjik bünyeler ve organizmanın kimyasal tedaviye elverişli olmadığı durumlarda hipnoz, diğer tıbbi metodların yanında yer almaktadır. Söz gelimi tüm fobileri ilaçla tedavi edebilmek mümkün değildir. Belki uzun zaman alan psikoterapi seansları ile fobiler önlenebilir fakat hipnoterapi ile çok kısa sürede hastalar bu şikayetlerinden kurtulabilmektedirler.
Tüm insanlar hipnozdan yararlanabilir. Ancak hastaların küçük sayılabilecek bir kesimine hipnoz uygun bir tedavi tekniği değildir. Bunlar; şizofreni, paranoid bozukluk, mani, bunama, gibi beynin biyolojik hastalıkları ile zihinsel engelli olma durumlarıdır.
Hepimizin kendine özgü düşünce ve davranma biçimleri, eşsiz duyguları, tutumları ve inançları vardır. Dış dünyadan edindiğimiz deneyimler beş duyumuzla birlikte süzgeçten geçirilir ve bu içsel duyular sayesinde hedeflerimizin şekillenmesine yansıtılır. İnsanın mükemmellik arzusu aman vermez bir duygudur. Başka bir insanda mükemmelliği görmek-onu ister kıskanalım, ister hayran olalım, hatta isterse tapalım-eşsiz derecede çekiciliği olan bir şeydir. İnsanların başarılı olmalarında en iyi örneklere benzemek için yoğun bir eğilim duyarız. Kişisel gelişim yolculuğu duyuların algılanması, duygularımızın farkına varılması, farkında olduğumuz ve kendi kaynaklarımızın farkına varıp değişimin kendiliğinden gerçekleşmesidir.
Günlük Koşuşturmalar , iş hayatı özel hayat... Yoğunluklar…Bedenimi değiştirmek istiyorum, Hedeflerime ulaşmak istiyorum, Eğlenceli ve keyifli bir yaşam istiyorum, İlişkilerimde kazanan olmak istiyorum diyorsanız...Yada ayrılık acısı, sizi mutsuz eden bir iş, uyumlu gitmeyen bir ilişki... Baskılar, dengesizlikler, yaşamdan istediklerinizi alamadığınız için keyifsiz geçen günler... Kaybettikleriniz için hissettikleriniz...Daha bir çok şey... "Hayat zıtlıklarla bir dengedir." Siyahlar, beyazlar, gülümsemeler, ağlamalar,acılar , keyifler ... Hepsi hayatımızın içinde bizimle birlikte... Peki biz tüm bunlara karşı yaşama neler hissediyoruz.? Nelere ihtiyaç duyuyoruz? Peki ya, Olumsuz duyguların bize taşıttığı yükleri sırtımızdan birer birer atabilseydik... Moral Destek Paketi ile kendinizi tüm olumsuz duygulardan özgürleştirebilir, isteklerinizi gerçekleşen hedeflere dönüştürebilirsiniz..İçeriğini birlikte belirleyeceğimiz özel bir çalışma...
 8  ...

        

Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret157322
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
BİREYSEL SEANSLAR