• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/enginkirec/
  • https://twitter.com/enginkirec

                                                                                       Aile ve Çift Danışmanı,Eğitim,Bireysel Gelişim
Değişim
Değişim kaçınılmazdır. Birey için değişim ölüm denen kesin ve toptan değişimle son bulur. Hayat için ise değişim, sonsuza dek süren bir döngüdür.Gelişim seçime tabidir. Gelişmeyi seçebiliriz. Gelişimi, zaten engellenemez olan değişimi yöneterek başarırız.Gelişme seçeneklerimizin çoğalması demektir. Gelişme var oluşun işleyişini daha derin düzeyde fark etmek demektir.
Yaşam
Yaşam tesadüflerle oluşmaz, her yaşadığımız şeyin bir oluşum şekli ve akışı vardır. Yaşam'da başarı da başarısızlık ta tesadüfi olmaz. Mutlu olmak, sağlıklı olmak bir strateji ve sürekli gelişim ve değişim gerektirir.
Bireysel Gelişim
Yaşadığınız sorunları bastırmak, kaçmak veya hastalanmak yerine, birlikte konuşup paylaşmak, duygu ve düşüncelerinizi ışığa çıkarmak, acılarınızı dönüştürebilmeniz için onlarla yüzleşebilme gücünüzü ve cesaretinizi kazanmanızda karanlığın içindeki ışığı keşfetme yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? İletişim Bilgilerinizi bize bırakın sizi arayalım.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Facebook-Twitter
HİPNOZ SEANSLARI

Anasayfa

Değerleriniz doğal olarak çekildiğiniz davranış ve aktivitelerdir. Değerler gerçekte olduğunuz kişidir. Değer kavramı ile bahsettiğimiz şey erdem değildir, her ne kadar erdem bizim için önemli değerlerden biri olsa bile. Değerler bizim keyif aldığımız, kesinlikle yaşamımızda olmasına ihtiyaç duyduğumuz, çevrelerinde yaşamlarımızı kurabildiğimizde bizi akım içinde hissettirecek şeylerdir.
• Üzerinde bulunduğunuz yaşam yolunuzu tanımlar ve yolunuzdaki farklı seçenekleri görmenizi sağlarım. Karar vermenizi kolaylaştırırım.• Verdiğiniz kararlar sonucunda değişim için daha esnek olmanız, değişime başlamanız ve bu yolda sabır göstermeniz için yardım ederim…• Hayallerinizden yola çıkarak, birlikte hedeflerinizi belirleriz.• Hedeflerinizi gerçeğe dönüştürme yolundaki boşluğa sizin için köprü kurarım.• Değişim yolunda karşınıza çıkan engelleri tanımlamanıza, ortadan kaldırmanıza yardımcı olur ve size bu konuda cesaret veririm…
1. Doğru insanlarla arkadaşlık edin. Sizi geliştiren ve hedeflerinize yaklaşmanızda size ilham ve enerji verebilecek insanlarla birlikte olun. Onlarla zaman geçirin. Onlara danışın ve onları modelleyin.
Beyaz: Saflığı, temizliği ve istikrarı ifade eder. Siyah: Gücü, tutkuyu ve çoğu ülkede matemi temsil eder. Mavi: Sonsuzluğu ve özgürlüğü ifade eder. Yeşil: Doğanın ve huzurun rengidir. Kırmızı: Canlılık ve dinamizmin rengidir. Ataklık, azim ve kararlılığı ifade eder. Sarı: En parlak ve dikkat çekici renktir. Neşe, zeka, incelik ve pratikliği ifade eder. Mor: Asalet, lüks ve itibarın rengidir. Pembe: Neşe, güven ve rahatlığı ifade eder. Turuncu: Dışa dönük olmayı ve güveni temsil eder. Lacivert: Sonsuzluk, otorite ve verimliliği ifade eder. Kahverengi: Toprağın ve doğallığın rengidir. Gri: Alçak gönüllülüğü ve dengeyi ifade eder.
 9  ...

        

Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret157328
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
BİREYSEL SEANSLAR