• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/enginkirec/
  • https://twitter.com/enginkirec

Engin Kireç

Bireysel Gelişim,Danışmanlık ve Eğitim

                                                                                           Bireysel Gelişim,Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri
Değişim
Değişim kaçınılmazdır. Birey için değişim ölüm denen kesin ve toptan değişimle son bulur. Hayat için ise değişim, sonsuza dek süren bir döngüdür.Gelişim seçime tabidir. Gelişmeyi seçebiliriz. Gelişimi, zaten engellenemez olan değişimi yöneterek başarırız.Gelişme seçeneklerimizin çoğalması demektir. Gelişme var oluşun işleyişini daha derin düzeyde fark etmek demektir.
Yaşam
Yaşam tesadüflerle oluşmaz, her yaşadığımız şeyin bir oluşum şekli ve akışı vardır. Yaşam'da başarı da başarısızlık ta tesadüfi olmaz. Mutlu olmak, sağlıklı olmak bir strateji ve sürekli gelişim ve değişim gerektirir.
Bireysel Gelişim
Yaşadığınız sorunları bastırmak, kaçmak veya hastalanmak yerine, birlikte konuşup paylaşmak, duygu ve düşüncelerinizi ışığa çıkarmak, acılarınızı dönüştürebilmeniz için onlarla yüzleşebilme gücünüzü ve cesaretinizi kazanmanızda karanlığın içindeki ışığı keşfetme yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? İletişim Bilgilerinizi bize bırakın sizi arayalım.
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Facebook-Twitter
HİPNOZ SEANSLARI
HİPNOZ NEDİR?

Bu hipnoz ya da hipnoz benzeri durum, annenizin ya da eşinizin sizi akşam yemeğine çağırmasını, size bağırana kadar duyamamanıza neden olur. (Reklamcılar bunu çok iyi kullanır. TV programlarını sizi hipnoza sokmak için kullanıp, siz hipnoza girdikten sonra bilinçaltınıza telkinlerde bulunarak, sattıkları malı almanızı sağlarlar.) Bunun gibi bir çok durumdan da anlaşılacağı üzere, herkes hayatında birçok kez hipnozu yaşamıştır. Bilerek ya da bilmeden. Bu oluşan doğal zihin durumunun tipik bir örneği otoyol hipnozu olarak adlandırdığımız, araba sürerken sürücüde oluşan dalma halidir. Bilinçaltı yola odaklıyken, bilinciniz farklı düşünceler arasında gezer ve sapacağınız kavşağı geçtikten sonra uyanırsınız.
  
1256 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam54
Toplam Ziyaret98650
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.04588.0780
Euro9.67359.7122
BİREYSEL SEANSLAR