• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/enginkirec/
  • https://twitter.com/enginkirec

                                                                                       Aile ve Çift Danışmanı,Eğitim,Bireysel Gelişim
Değişim
Değişim kaçınılmazdır. Birey için değişim ölüm denen kesin ve toptan değişimle son bulur. Hayat için ise değişim, sonsuza dek süren bir döngüdür.Gelişim seçime tabidir. Gelişmeyi seçebiliriz. Gelişimi, zaten engellenemez olan değişimi yöneterek başarırız.Gelişme seçeneklerimizin çoğalması demektir. Gelişme var oluşun işleyişini daha derin düzeyde fark etmek demektir.
Yaşam
Yaşam tesadüflerle oluşmaz, her yaşadığımız şeyin bir oluşum şekli ve akışı vardır. Yaşam'da başarı da başarısızlık ta tesadüfi olmaz. Mutlu olmak, sağlıklı olmak bir strateji ve sürekli gelişim ve değişim gerektirir.
Bireysel Gelişim
Yaşadığınız sorunları bastırmak, kaçmak veya hastalanmak yerine, birlikte konuşup paylaşmak, duygu ve düşüncelerinizi ışığa çıkarmak, acılarınızı dönüştürebilmeniz için onlarla yüzleşebilme gücünüzü ve cesaretinizi kazanmanızda karanlığın içindeki ışığı keşfetme yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? İletişim Bilgilerinizi bize bırakın sizi arayalım.
DOSTLUKLA İLGİLİ TAVSİYELER

2. Negatif insanlardan uzak durun. Yaşamınızda iki tane negatif insan varsa birbirleriyle tanıştırın ve kaçın! Yaşamınızı mahvetmek istiyorsanız negatif insanların enerjinizi mahvetmesine izin verebilirsiniz.

3. Kendinizi iyi hissetmek ve yaşamdan zevk almak için dostluklar edinin. Minimum 4 tane dostunuz olsun. Dostluk ilişkinize zaman ve enerji yatırımı yapın.

4. Başarıyı getirecek networkler oluşturun. Herkese network olarak bakın ve kişinin size olabilecek faydalarını  bilmeseniz bile o kişiye hak ettiğinden daha iyi davranın.

5. Çevrenizdeki insanlara hak ettiklerinden daha iyi davranın. Böylece onlarda size hak ettiğinizden daha iyi davranacak ve harika dostluklar oluşacaktır.   

6. Ailenizi mutlu edin. Eşiniz ve çocuklarınızı mutlu etmek yani mutlu bir ev hayatına sahip olmak başarı için çok önemlidir. Çocukların sevgi dili “ZAMAN” diye ifade edilir. İlişki eşittir zaman ve enerjidir.Tutkuyla yaşayın...

  
2573 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret119407
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.490818.5649
Euro17.910717.9825
BİREYSEL SEANSLAR